Scroll
logo

Çağrı Merkezi
 

Hizmetlerimiz

 
OTEL  UÇAK BİLETİ
   Türkiye, Fransa ve Avusturya’daki ofisleri ve global iş ortakları sayesinde tüm dünya otellerine erişim sağlayarak en iyi fiyatı sizlere sunmayı hedefler.  

    Biletleme departmanımızın tecrübesi ile tüm dünya destinasyonları için sizlere en iyi fiyata farklı alternatifler üretiriz.

 
     
     
 
TRANSFER  MICE

    Bireysel, grup ya da özel transferleriniz için operasyon departmanımız sizlerin değerli zamanı için titiz bir çalışma yürütmektedirler.
 

Konusunda tecrübeli ekibimiz kongre, seminer, sempozyum, konferans, tanıtım, düğün vb etkinliklerinizde sizlere doğru destinasyonu ve ürünü seçmenizde yardımcı olur. Aynı hizmet ve kalite anlayışı ile etkinliklerinizde yüzde yüz memnuniyet ve sıfır aksaklık hedefler.

     
     
 
PAKET TURLAR  SPORTIF ORGANİZASYONLAR
    Sizin seçtiğiniz detaylar doğrultusunda oluşturulan ya da acentemizin oluşturduğu otel, uçak, transfer, şehir turları veya kültürel turlardan oluşan hizmetlerin tamamına tek bir paket içerisinde ulaşıp en iyi fiyatlara sahip olmakla beraber zamandan da tasarruf edebilirsiniz.  

    Golf grupları başta olmak üzere futbol, tenis, yüzme, basketbol, voleybol ve daha birçok spor grupları için turnuva, maç, antrenman veya kamp organizasyonları yapmaktayız.

     
     
 
GÜNLÜK TURLAR  BALAYI

    Tatil yaptığınız bölgede gezip görebileceğiniz, şehir turları, kültürel turlar, animasyon turları veya macera turlarını sizler için sunmaktayız.

 

  Hayatınızın en önemli kararını verip evliliğe ilk adımı attıktan sonra, yeni çiftlerimizin hayatındaki en unutulmaz tatilini, yani Balayını sizler için en değerli anılar haline getirmek istiyoruz. Yeteri kadar yorucu ve yoğun düğün telaşında bırakın sizlere en iyi balayı seçeneklerini sunalım ve size sadece tadını çıkartmak kalsın.