Scroll
logo

Çağrı Merkezi
 

Satış Politikası

YURT İÇİ / YURT DIŞI OTEL KONAKLAMA SÖZLEŞMESİ

MADDE 1- TARAFLAR :

Bir tarafta Noyan Golf Emlak Turizm (Bu sözleşmede kısaca ACENTE diye anılacaktır.) diğer tarafta aşağıda bilgileri yer alan TÜKETİCİ/LER arasında yurt içi/yurt dışı paket turlarına ilişkin olarak aşağıdaki şartlar çerçevesinde Yurt içi/Yurt dışı Paket Tur satış sözleşmesi düzenlenmiştir.

MADDE 2- KONU :

İş bu sözleşmenin konusu; ACENTE'nin,TÜKETİCİ'ye www.noyantatil.com internet sitesinden elektronik ortamda satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri, satış fiyatı ve koşulları belirtilen Yurt İçi/Yurt Dışı Otel Konaklama Satış hizmeti ile ilgili olarak 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince, tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

MADDE 3- SÖZLEŞME BEDELİ VE ÖDEME KOŞULLARI:

3.1- Tüketici, Sözleşme bedelini, kredi kartı ile Acenteye ait site üzerinden ya da Acentenin belirtmiş olduğu banka hesaplarına EFT/Havale yolu ile ödeyecektir.

3.2- Konaklama ile ilgili internet tanıtım sayfasında, Rezervasyon Belgesi'nde ve ön bilgilendirmede ücrete dahil olan tüm hizmetler ayrıntılı olarak belirtilmiş olup, bunların dışındaki hizmetler ekstra ücrete tâbidir. Özellikle, satın alınan hizmete; Tüketicinin, konaklamaya dahil hizmetler dışında alacağı ekstra yiyecek-içecek, kişisel harcamalar, ulaşım, kapsam dışı tüm mal ve hizmetlerin bedeli, seyahat ve sağlık sigortası, müze- ören yeri giriş ücretleri dahil değildir.

3.3- Tüketici, kayıt anında sözleşme bedelinin en az % 35'ini ön ödeme (kaparo) olarak, bakiyesini ise hizmetin başlamasından en geç 15 gün önce; otele giriş tarihi 7 gün ve daha az ise rezervasyon anında; erken rezervasyonlu, promosyonlu ve özel ürünlü konaklama satışlarında ise sözleşme bedelinin tamamını rezervasyon tarihinde ödemekle yükümlüdür. Anılan süreler içinde belirtilen ödemelerin gerçekleştirilememesi halinde yapılan rezervasyon iptal edilerek hizmet bedelinin %35'i cayma tazminatı olarak Tüketiciye fatura edilir. Ayrıca, ön ödeme (kaparo) olarak alınan bedel, güvence tutarı olarak alındığından iadesi söz konusu değildir.

3.4- Tüketici, Kredi kartlı ödemelerde sözleşme bedeline ilave olarak ayrıca, Acente tarafından hesaplanacak ve bildirilecek olan faiz, vade farkı, kur farkını ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

 

Noyantatil satış politikası